20 de localități vor fi afectate de întreruperi ale energiei electrice în perioada 24-28.10

În perioada 24-28 octombrie 2016, mai multe localități din județul Mehedinți vor fi afectate de întreruperi ale energiei electrice. Intervalul orar de întrerupere îl puteți consulta în tabelul de mai jos. Furnizorul de energie electrică precizează că aceste întreruperi sunt cauzate de  lucrări programate în reţelele electrice pentru creşterea gradului de siguranţă şi continuitate în alimentarea cu energie electrică a consumatorilor, precum şi a îmbunătăţirii parametrilor de calitate ai energiei electrice distribuite.

 

Data Interval orar

de întrerupere

Localitatea Zona de întrerupere
10:00 – 18:00 Izvorul Bârzii PTA Halânga Sat – satul Halânga
09:00 – 17:00 Cireșu PTA Bunoaica – satul Bunoaica
10:30 – 17:30 Ponoarele PTA Ponoarele – satul Ponoarele
24.10 09:00 – 13:00 Broşteni PTA Broşteni – satul Broşteni parţial
12:00 – 16:00 PTA Dezăpezire Broşteni – satul Broşteni parţial
09:00 – 12:00 Butoieşti PTA IAS Butoieşti – satul Butoieşti
11:00 – 14:00 PTA SMA Butoieşti – satul Butoieşti
13:00 – 16:00 PTA Alimentare Apă Butoieşti – satul Butoieşti
10:00 – 17:00 Prunişor PTA Gârniţa – satul Gârniţa
09:00 – 15:00

 

Orșova PTCZ Cazanele – Complex Peny, SC Takata SRL, SC Carpatis SDS și Complex Cazanele
25.10 09:00 – 17:00 Cireșu PTA Bunoaica – satul Bunoaica
10:30 – 17:30 Ponoarele PTA Ponoarele 2 (Baloși) – satul Baloși
10:00 – 18:00 Tâmna PTA Plopi – satul Plopi
08:30 – 16:30 Drobeta Turnu Severin PTA Cramă Dealu Viilior, PTA Cramă 3, PTA W. Mărăcineanu, PTA At. IAS Dealu Viilor, PTA Cimitir Ortodox, PTA Vatra Haiducilor și PTA Casa Agronomului – strada Walter Mărăcineanu, Casa Agronomului, Ocolul Silvic Dr. Tr. Severin și Restaurantul Vatra Haiducilor
09:00 – 13:00 Broşteni PTA Căpăţâneşti – satul Căpăţâneşti
12:00 – 16:00 PTA Luncşoara – satul Luncşoara
09:00 – 13:00 Husnicioara PTA  202 Aluniş – satul Aluniş
12:00 – 16:00 PTA  201 Bădiţeşti – satul Bădiţeşti
10:00 – 18:00 Husnicioara PTA  201 Bădiţeşti, PTA  202 Aluniş – satul Bădiţeşti, satul Aluniş
10:00 – 18:00 Prunişor PTA  Zegaia 2, PTA  260 Zegaia, PTA Pompe Zegaia – satul Zegaia
09:00 – 17:00 Cireșu PTA Bunoaica – satul Bunoaica
10:00 – 18:00 Vlădaia PTA IAS Vlădaia – satul Vlădaia parţial
26.10 10:30 – 17:30 Ponoarele PTA Gheorghești – satul Gheorghești
09:00 – 17:00 Drobeta Turnu Severin PTS 25 – strada Traian cu blocurile: L4 sc. A, L5 sc. A și B, L6 sc. B
10:00 – 18:00 Husnicioara PTA  201 Bădiţeşti,PTA  202 Aluniş – satul Bădiţeşti, satul Alunis
Prunişor PTA  Zegaia 2, PTA  260 Zegaia, PTA Pompe Zegaia -satul Zegaia
10:00 – 18:00 Bălăcița PTA Gvardenița 1 – satul Gvardenița parţial
27.10 09:00 – 17:00 Drobeta Turnu Severin PTCZ 45 – strada Orly cu bloc D2, sc. 1, 2 și 3
10:00 – 16:00 Vânju Mare PTA ITA Vânju Mare – strada Calea Severinului
10:00 – 16:00 Bâlvănești PTA  Pârlagele 2 – satul Pârlagele
09:00 – 13:00 Butoieşti PTA Arginesti – satul Arginesti
12:00 – 16:00 Butoieşti PTA  Pepinieră Arginesti – satul Arginesti
09:00 – 13:00 Husnicioara PTA  1-200 Borogea – satul Borogea
12:00 – 16:00 Husnicioara PTA  2 Borogea – satul Borogea
10:00 – 18:00 Husnicioara PTA  201 Bădiţeşti,PTA 202 Aluniş – satul Bădiţeşti, satul Aluniş
10:00 – 18:00

 

Prunişor PTA  Zegaia 2, PTA  260 Zegaia, PTA Pompe Zegaia -satul Zegaia
08:30 – 16:30 Drobeta Turnu Severin PTA Cramă Dealu Viilior, PTA Cramă 3, PTA W. Mărăcineanu, PTA At. IAS Dealu Viilor, PTA Cimitir Ortodox, PTA Vatra Haiducilor și PTA Casa Agronomului – strada Walter Mărăcineanu, Casa Agronomului, Ocolul Silvic Drobeta Turnu Severin și Restaurantul Vatra Haiducilor
10:00 – 18:00 Vânjuleț PTA CAP Vânjuleț – satul Vânjuleț parţial
28.10

 

 

09:00 – 17:00 Drobeta Turnu Severin PTCZ 114 (PA Crihala 2) – Splaiul M. Viteazul nr. 9 cu bloc 2
10:00 – 13:00 Vânju Mare PTA Centru Vânju Mare – strada Rahovei
13:00 – 16:00 Vânjuleţ PTA  Hotărani – satul Hotărani
10:00 – 16:00 Bâlvănești PTA  Pârlagele 2 – satul Pârlagele
09:00 – 13:00 Brezniţa Ocol PTA  117 Suşiţa – satul Suşiţa
12:00 – 16:00 Broşteni PTA Călieni – satul Călieni
09:00 – 13:00 Hinova PTA 122 Sat Bistriţa – satul Bistriţa
12:00 – 16:00 PTA 230 Moară Bistriţa – satul Bistriţa
10:00 – 17:00 Husnicioara PTA Peri 1, PTA Peri 2 – satul Peri

stalp-energie-electrica

10,578 total views, 2 views today


Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată.